Uluslararası Hastalar İçin Bilgiler | Dr. Hakan Özörnek
TR EN RANDEVU ALIN

Uluslararası Hastalar İçin Bilgiler

İstanbul’da tüp bebek tedavisi mi görmeyi planlıyorsunuz?

Dr. Hakan Özörnek’i Tercih Etmeniz İçin 5 Neden!

BAŞARI

Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri ortalaması üzerinde gebelik oranları.

TECRÜBE

30 yılda 36 binin üzerinde tüp bebek uygulaması.

HASTA ODAKLI YAKLAŞIM

Her hastaya özel olarak farklı tedavi planı, gerçek anlamda hasta odaklı yaklaşım.

EMNİYETLİ TEDAVİ

Dünya ortalamasının çok altında, "sıfır" komplikasyon oranı.

HASTA DOSTU FİYATLANDIRMA

Her bütçe için uygun fiyatlandırma ve ödeme seçenekleri.

İstanbul’a gelmeden önce tedaviyle ilgili merak ettiğiniz her konuda bilgi almak için hasta koordinatörümüzle görüşebilir, +90541 324 58 85 nolu WhatsApp hattından kendisine dilediğiniz soruyu sorabilirsiniz.

Tüp bebek tedavisi paketine (tek tedavi) dahil olanlar:

Tedavi

Tüp bebek tedavisinin aşamalarını oluşturan tahlil, muayene, ilaç, yumurta toplama, dölleme, embriyo transferi ve gebelik takibi gibi tüm adımlar pakete dahildir. Tedavinizin tüm adımları hasta koordinatörümüz tarafından özel olarak takip edilecektir.

Ödemenizi tedaviye başladığınız gün Euro, Dolar veya Pound olarak yapabilirsiniz.

İstanbul’da kaç gün kalmalısınız?

Tüp bebek tedavisi kişiye özel bir tedavidir, tedavi süresi kişiden kişiye göre değişir. Tek bir tüp bebek tedavisi ortalama 15-20 gün sürer. Merkeze yakın otel önerileri almak isterseniz hasta koordinatörümüzle görüşebilirsiniz.

Tedavi Sonrası Takip

Embriyo transferi sonrası hemen evinize dönmek isterseniz, evinize döndükten sonra da sizinle iletişimde kalıp 12 günlük gebelik takibinizi yapacağız. Embriyo transferi sonrası 12. günde tahlille gebelik testi yaptırmanızı rica edeceğiz. Bu süreçte her türlü sorunuz için tercihinize göre WhatsApp veya Zoom üzerinden yüz yüze görüntülü görüşmeler gerçekleştirebiliriz.

Tedavi süreci sizi korkutmasın, hasta koordinatörümüz randevuların ve operasyon süreçlerinin planlamasından takibine, tüm finansal süreçlerin sorunsuz bir şekilde organize edilmesine kadar her adımda yanınızda olacaklar.

Ayrıca boş vakitlerinizi değerlendirmek için yerel turlar ve geziler hakkında bilgi almak isterseniz kendisinden destek alabilirsiniz. Talep etmeniz halinde bütçe onayınız alındıktan sonra sizler için dilediğiniz dilde rehber organizasyonu yapılabilir.

Konforlu bir tüp bebek tedavisi deneyimi yaşamak ve kendinizi emin ellerde hissetmek istiyorsanız vakit kaybetmeden randevunuzu alın!

İstanbul Dışındaki Hastalarımıza Özel Evden Doktor Görüşmesi (EDOG)!EDOG RANDEVUSU ALIN