Embriyo Yapıştırma (EmbryoGlue) | Dr. Hakan Özörnek
TR EN RANDEVU ALIN

Embriyo Yapıştırma (EmbryoGlue)

EmbryoGlue (yapıştırıcı) nedir?

Embriyolarınız birkaç gün laboratuvar ortamında geliştirildikten sonra, transfer işlemi için en yüksek gebelik şansı olan seçilir. Transfer işlemi sırasında embriyo özel bir sıvı ile kateter adı verilen ince bir tüpe yerleştirilir. Kateter daha sonra rahmin içine ultrason kontrolünde yerleştirilir ve embriyo nazikçe sıvı ile birlikte transfer edilir.

Embriyo transferi için özel olarak hazırlanmış ekstra maddeler içeren sıvı ortamının kullanılması embriyonun rahime tutunmasını daha da artırabilir. EmbryoGlue, rahimdeki doğal ortama benzeyen, tutunma sırasında embriyoya daha iyi destek olmak için ihtiyaç duyduğu maddelerle zenginleştirilmiş bir sıvıdır. EmbryoGlue’da, vücudun tüm dokularında bulunan doğal bir molekül olan ve embriyo gelişim ve tutunmasında önemli bir rol oynayan hyaluronan bulunur.

Embriyo yapıştırıcısı (EmbryoGlue) kullanmak nasıl bir avantaj sağlar?

Transfer işlemi öncesi embriyonun EmbryoGlue içine konması ve transfer işleminin EmbryoGlue ile yapılması rahime tutunma ve gebelik için daha yüksek bir şans sağlar.

Embriyonuza EmbryoGlue (yapıştırıcı) ile yardım edin.

Randevu için 0541 324 58 85 no.'lu WhatsApp hattından bizimle iletişime geçebilir ya da Web sitemizden Randevu Talep Formu’nu doldurabilirsiniz.

İstanbul Dışındaki Hastalarımıza Özel Evden Doktor Görüşmesi (EDOG)!EDOG RANDEVUSU ALIN