TÜP BEBEK FİYATLARI | Dr. Hakan Özörnek
TR EN RANDEVU ALIN

TÜP BEBEK FİYATLARI

Tüp bebek ileri teknolojik cihazlara ve bilgi birikimi yüksek çalışanlara ihtiyaç duyulan bir tedavidir. Bu noktalarda yapılacak bir tasarruf tedavi başarısını olumsuz yönde etkileyecektir. Ayrıca tedavi ücretlerinin Dünya genelinin altında olması Türkiye’yi yabancı hastalar için sağlık turizminde önemli bir ülke haline getirmektedir. Hiç şüphesiz elde edilen başarının yani bebeğin bir aile için değeri paha biçilmezdir. Yıllar içinde tüp bebek tedavi ücretleri her kesimin ulaşabileceği bir noktaya gelmiştir.

Tüp bebek fiyatının belirlenmesinde pek çok faktör işin içine giriyor. Özellikle laboratuvarda ve operasyonlarda kullanılan malzemenin yüzde 90’ı yurtdışından geldiği için dövize bağlı olarak fiyatları aydan aya artabiliyor. Ayrıca bu malzemenin kalitesi gebelik şansını direkt olarak etkiliyor. Bizimki gibi yüksek gebelik oranı ile çalışan merkezler mutlaka yüksek kaliteli malzeme kullanmak zorunda. Fiyatı artıran diğer bir faktör ise tedavide ek olarak kullanılan laboratuvar yöntemleri. Bu yöntemlerin her birinin gebelik şansını arttırdığı unutulmamalıdır.

Tüp bebek tedavi maliyetinin dışında tedaviye başlamadan önce yapılacak tedavi öncesi testler ve tedavi sürecinde kullanılacak ilaçların da ekstra bir maliyeti oluyor. Kullanılan ilaçların ne olacağını lütfen yüz yüze görüşmelerde bize sorunuz.

Tüp bebek tedavisi hakkında detaylı bilgi almak için 0541 324 58 85 No.lu WhatsApp hattımızdan iletişime geçin, ücretsiz ön görüşme randevunuzu oluşturalım, size en uygun fiyatlı tedavi yöntemini birlikte belirleyelim.

İstanbul Dışındaki Hastalarımıza Özel Evden Doktor Görüşmesi (EDOG)!EDOG RANDEVUSU ALIN