Hizmetlerimiz | Dr. Hakan Özörnek
TR EN RANDEVU ALIN

Hizmetlerimiz

Kısırlık tanı ve tedavisinde başarısı kanıtlanmış tüm hizmetler dünya ile aynı anda sizlere sunulmaktadır.

Rahatınızı ve mutluluğunuzu amaçlayan hizmet anlayışını bizle birlikte olduğunuz süre içinde hep hissedeceksiniz.

Tanı Testleri

Tüp Bebek (IVF)

Tüp bebek, anne adayından toplanan yumurtaların laboratuvar ortamında baba adayının spermleriyle döllenmesi sonucunda elde edilen en sağlıklı embriyonun rahme yerleştirilmesi işlemidir.

Mikroenjeksiyon (ICSI)

Mikroenjeksiyon yöntemi, yumurta hücresinin içine sperm hücresinin enjekte edilmesi yoluyla gebelik elde edilmesini sağlayan bir yardımcı üreme yöntemidir. Mikroenjeksiyon yöntemi başarı oranı yüksek bir tüp bebek tedavisi yöntemi olup çiftlerin detaylı kontrol ve takiplerinin ardından gerçekleştirilir.

Tekrarlayan Tüp Bebek Başarısızlığında Tedavi

Testisten Sperm Kazanımı (Mikro TESE)

Mikro TESE, ejakülatında yani menide hiç sperm hücresi bulunmayan hastaların, mikroskobik operasyon ile testislerinden alınan dokudan sperm aranmasıdır. Azosperrmi (sıfır sperm) baba olmanıza engel değil! Mikro TESE işlemi ile baba olmanız mümkün!

Preimplantasyon Genetik Tanı (NGS)

Yumurta Dondurma

Yumurta dondurma; kadının yumurtalığından elde edilen yumurta hücrelerinin ileride çocuk sahibi olmak amacıyla dondurularak saklanması işlemidir. İlerleyen yaş ile birlikte yumurta sayısı ve kalitesi azalmaktadır. Kanser tedavisi görecek olan kadınlar, düşük yumurta rezervi ya da erken menopoz riski olan tüm kadınlar, yumurta dondurma tedavisi sayesinde ileride anne olabilir. Yumurta dondurma işlemi ile üreme sağlığınızı koruyun!

Embriyo Dondurma (Vitrifikasyon)

Embriyo dondurma, anne adayından elde edilen sağlıklı yumurta hücresi ve baba adayından elde edilen sağlıklı sperm hücresinin laboratuvarda döllenmesi sonrasında elde edilen ve transfer edilmeyen fazla embriyoların daha sonraki gebelik denemesinde kullanılmak üzere dondurulması işlemidir. Tüp bebek tedavisi başarı şansınızı yükseltmek ve birden fazla çocuk sahibi olmak istiyorsanız embriyolarınızı dondurtun!

Sperm Dondurma

Sperm dondurma işlemi, erkekten alınan sperm örneklerinin ileriki yıllarda tüp bebek tedavisinde kullanılmak üzere laboratuvar ortamında dondurulmasıdır. Tüp bebek tedavisinde döllenmenin oluşması için erkekten alınan sperm sayısının yeterli, hareket kabiliyetinin ise yüksek olması gerekir.

Embriyo Yapıştırma (EmbryoGlue)

Embriyo yapıştırıcısı, rahimdeki doğal ortama benzeyen, tutunma sırasında embriyoya daha iyi destek olmak için ihtiyaç duyduğu maddelerle zenginleştirilmiş bir sıvıdır. Bu sıvıda vücudun tüm dokularında bulunan doğal bir molekül olan ve embriyo gelişim ve tutunmasında önemli bir rol oynayan hyaluronan bulunur. Transfer işleminin embriyo yapıştırma yöntemi ile yapılması rahime tutunma ve gebelik için daha yüksek bir şans sağlar.

Tekrarlayan Düşük Tedavisi

Tekrarlayan düşük hastalarında sebebe yönelik tedavi esastır. Ancak hastaların büyük çoğunluğunda sebep bulunamaz. O taktirde genetik tarama testi yapılan bir tüp bebek tedavisi ve gebeliğin yakından takibi uygulanacak tedavilerdir.

Aşılama (IUI)

Aşılama tedavisi erkekten alınan spermlerin ince plastik bir kanül yardımıyla rahmin içerisine bırakılması işlemidir. Bir başka ifadeyle aşılama, cinsel ilişki dışında bir yöntemle erkek üreme hücresi olan sperm ile kadın üreme hücresi olan yumurtayı buluşturmayı amaçlayan bir tedavi yöntemidir.

Evden Doktor Görüşmesi (EDOG)

Evden Doktor Görüşmesi (EDOG), çocuk sahibi olmayı planlayan ve İstanbul dışında ikamet eden hastaların doktorumuzla ücretsiz görüntülü görüşme yapıp tedavilerle ilgili bilgi alabileceği uygulamamızdır. Evinizin konforunda doktor görüşmesi yapabilmeniz artık çok kolay! Bunun için tek yapmanız gereken randevu almak.

Uluslararası Hastalar İçin Bilgiler

Yurt dışından gelecek hastalarımıza özel sunduğumuz tedavi paketi ve tedavi süreciyle ilgili bilgi almak için Türkiye’ye gelmeden önce Evden Doktor Görüşmesi (EDOG) ile ücretsiz görüntülü görüşme yapabilmeniz ve tüm detayları öğrenebilmeniz mümkün!

İstanbul Dışındaki Hastalarımıza Özel Evden Doktor Görüşmesi (EDOG)!EDOG RANDEVUSU ALIN