RANDEVU ALIN

Sevgili Anne-Baba Adayları, Bebek sahibi olmak istiyorsanız eğer, dünyanın en önemli kararını da vermişsiniz demektir.

30 yıllık tüp bebek kariyerim boyunca on binlerce tüp bebek uygulamasını başarı ile gerçekleştirdim, binlerce ailenin mutluluğuna şahit oldum.

Aynı zamanda tedavinin kolaylaşmasından, laboratuvar şartlarının mükemmel hale gelmesine, gebelik oranlarının %20’lerden %70’lere tırmanmasına kadar pek çok noktada emek sahibi olmam bana büyük bir sevinç kaynağı oldu. Beni tercih edip geldiğiniz için teşekkür ederim. Her türlü sorunuzda bana çekinmeden ulaşabilirsiniz, size yardım etmekten mutluluk duyarım. Amacım, tüm tedaviniz boyunca sadece en iyi olanı sizlere sunmak, size mükemmel bir deneyim yaşatmaktır.

Hakan Özörnek
Hakan Özörnek

Dr. Hakan ÖZÖRNEK kimdir?

1965 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Erkek Lisesi’ni ve İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ni bitirdi. Uzmanlık eğitimini 1993-1999 yılları arasında Düsseldorf Heinrich Heine Üniversitesi Kadın Hastalıkları Kliniği’nde aldı. Aynı dönemde kliniğin tüp bebek ekibinde yer aldı. 18 ay süre ile tüp bebek laboratuvarı sorumluluğunu yaptı. Chicago’da Andrology Laboratory Services’de androloji üzerine, Basel Üniversitesi Kadın Kliniği’nde reprodüktif endokrinoloji ve yardımcı üreme teknikleri üzerine, Boston IVF’de tüp bebek merkezi kalite sistemleri üzerine, Shady Grove Tüp Bebek Merkezi’nde işletme yönetimi üzerine ve IVI Valencia’da çoklu merkez idaresi konusunda çalışmalarda bulundu.

Bugüne kadar başta EUROFERTIL grubu olmak üzere 13 tüp bebek merkezinin kuruluş ve işletmesinde görev aldı. Yurtdışı kongrelerde sunulmuş bilimsel çalışmaları, uluslararası dergilerde yayınlanmış makaleleri vardır ve birçok uluslararası ödül kazanmıştır.

Amerikan Üreme Sağlığı Derneği, Avrupa İnsan Üremesi ve Embriyoloji Derneği, Üreme Tıbbi ve Cerrahisi Derneği, Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite Derneği (TSRM), Minimal İnvazif Jinekoloji Derneği’ne (MİJİD) üyedir. TSRM ve MİJİD’de Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev almıştır. Halen Tüp Bebek Merkez leri Derneği’nin yönetim kurulu üyesidir.

Değişik televizyon kanallarındaki sağlık programlarında moderatörlük yapan Dr. Özörnek’in “Bebek İstiyorum” isminde bir de kitabı bulunmaktadır. 2023 Nisan ayında 22 yıl görev yaptığı EUROFERTIL Tüp Bebek Merkezi’nden ayrılarak, çalışmalarına Bağdat Caddesi’ndeki Amerikan Tıp Merkezi’nde devam etmektedir.